szukaj
strona g艂贸wna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Witamy:
Dane Teleadresowe
poka wszystkie dokumenty

 

Gmina Tar艂贸w

Urz膮d Gminy w Tar艂owie
ul. Rynek 2
27-515 Tar艂贸w
woj. 艣wi臋tokrzyskie
NIP 863-15-89-182

e-mail: gmina@tarlow.pl

www: tarlow.pl

  Tel. (015) 83-85-111 centrala

Fax.(015) 83-85-120

godziny urz臋dowania: od poniedzia艂ku do pi膮tku od 7.30 do 15.30

Konto Urz臋du Gminy : BS O偶ar贸w o/Tar艂贸w 55 9423 0000 2003 0030 0995 0015

 

 

W贸jt Gminy - mgr  Tomasz Kami艅ski
tel. (15) 83-85-130
tel. (15) 83-85-111 wew. 15

 

Sekretarz Gminy - mgr Anna Lipowska
tel. (15) 83-85-111 wew. 14 
 
anna.lipowska@tarlow.pl


Skarbnik Gminy - mgr Ewa Szczygie艂
tel.  (15) 83-85-111 wew.18
       (15) 83-85-668
ewa.szczygiel@tarlow.pl

 

Kierownik referatu infrastruktury i rozwoju gminy

mgr Magdalena Buczkowska

tel: (15) 8385111 wew.16

magdalena.buczkowska@tarlow.pl

                                                               

Inspektor ds. budownictwa – in偶. Jan Niedziela
tel. (15) 83-85-111 wew. 25
jan.niedziela@tarlow.pl


Specjalista ds. drogownictwa - Stanis艂aw Minkina
tel. (15) 83-85-111 wew. 21

 

Kierownik referatu rolnictwa, ochrony 艣rodowiska i spraw obywatelskich - in偶. Zbigniew G艂贸wka
tel. (15) 83-85-111 wew.21
zbigniew.glowka@tarlow.pl

 

Inspektor ds. wymiaru i op艂at za odpady komunalne - mgr Barbara Firlej 
tel. (15) 83-85-111 wew.23

barbara.firlej@tarlow.pl

 

Kierownik Urz臋du Stanu Cywilnego - mgr Tomasz Kami艅ski
tel. (15) 83-85-111 wew.23

 

Specjalista ds. Ewidencji Ludno艣ci - Magdalena Misiewicz
tel. (15) 83-85-111 wew.23
magdalena.misiewicz@tarlow.pl

 

Inspektor ds. budownictwa i gospodarki mieniem - Monika Siepietowska
tel. (15) 83-85-111 wew.25
monika.siepietowska@tarlow.pl


p.o. Kierownik Referatu Podatkowego - Anna Szymczyk 
tel. (15) 83-85-111 wew.22
anna.szymczyk@tarlow.pl

 

Inspektor ds. wymiaru podatku i op艂at - mgr Anna Iwan
tel. (15) 83-85-111 wew.22
anna.iwan@tarlow.pl


Inspektor ds. kadr – mgr Krystyna Bielecka
tel. (15) 83-85-111 wew.17
krystyna.bielecka@tarlow.pl

 

Specjalista ds. kancelaryjno-technicznych - Jadwiga Kalinowska
tel. (15) 83-85-111
tel. (15) 83-85-111 wew.26

 

Specjalista ds. obs艂ugi Rady Gminy - Barbara Nowak-O艣ka
tel. (15) 83-85-643

 

Z-ca Skarbnika – mgr Barbara Sadkowska
tel. (15) 83-85-111 wew.13
barbara.sadkowska@tarlow.pl

 

Specjalista ds. ksi臋gowo艣ci bud偶etowej  –  Alina Bednarska
tel. (15) 83-85-111 wew.13

alina.bednarska@tarlow.pl

 

Inspektor ds. ksi臋gowo艣ci bud偶etowej –  mgr Agnieszka Kijewska
tel. (15) 83-85-111 wew.13                
a.kijewska@tarlow.pl

 

mgr Jacek Dwojak - Dyrektor Zak艂adu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tar艂owie
tel. (15) 83-85-182 lub (15) 83-85-132

 

mgr Ewa G贸rska - Kierownik O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Tar艂owie
tel. (15) 83-85-142

 

p.o Kierownik 艢rodowiskowego Domu Samopomocy w Tar艂owie - Marzena Cieszkowska tel. 158385053

 

 

 
informacje udost臋pni艂:biptarlow
data udost臋pnienia: 2014-02-10 13:40:56
ostatnia modyfikacja: biptarlow 2020-03-18 14:01:20 »
drukuj wy艣lij link  

Dokumenty do pobrania:
 wyk_budzet2015_kwIII
wszystkie dokumenty >>
 
 
. .
BIP - liczba wej艣膰: 133714